Zaginęła 19-letnia Natalia z Poznania. Rodzina błaga o pomoc

Natalia Lick zaginęła Poznań

Kolejne zaginięcie kobiety, tym razem w Poznaniu. 19-letnia Natalia Lick od kilku dni nie kontaktuje się z rodziną. Wielkopolska policja podała szczegóły, dzięki którym – miejmy nadzieję – uda się odnaleźć młodą kobietę. 

Mijają kolejne dni, a wciąż nie wiadomo, gdzie jest Natalia. Informacje o jej zaginięciu pojawiły się w niedzielę na facebookowej stronie wielkopolskiej policji. Nadal jednak nie ma nowych informacji. Poniżej szczegóły mogące pomóc w odnalezieniu Natalii. 

Natalia Lick z Poznania zaginęła

Natalię ostatni raz widziano w czwartek. Policjanci ustalili, że zaginiona 25 lutego w nocy wyszła z miejsca zamieszkania na os. Oświecenia w Poznaniu. Od tamtego czasu nie powróciła i nie nawiązała kontaktu z rodziną – czytamy na stronie tvp.info

Według informacji podanych przez policję, Natalia Lick ma 19 lat, 160 centymetrów wzrostu oraz jest szczupłej budowy ciała. Włosy ma koloru czarnego, sięgające za ramiona.

– W chwili zaginięcia ubrana była w ciemnozieloną welurową kurtkę, duży ciemny szal w kratę, czarno-białe trampki – czytamy w oficjalnym komunikacie.

Każdego kto od chwili zaginięcia widział 19-latkę lub posiada informacje o miejscu jej pobytu powinien skontaktować się z Komisariatem Policji Poznań – Nowe Miasto pod numerami 47 77 123 11 lub 47 77 123 13.