Erkan Meriç na najnowszych zdjęciach z 2021 roku. Gratka dla fanek

Erkan Meriç najnowsze zdjęcia Omer Więzień miłości

Erkan Meriç i jego najnowsze zdjęcia z 2021 roku robią wrażenie. Bez wątpienia będzie to gratka dla licznych fanek aktora. Omer z serialu „Więzień miłości” może przecież pochwalić się ich ogromnym gronem również w Polsce. 

Najnowsze zdjęcia – tak Erkan Meriç wygląda w marcu 2021 roku

Sukces „Więźnia miłości” był w Polsce ogromny. Jak wiadomo, w tym miesiącu wyemitowany zostanie w TVP2 ostatni odcinek tego serialu, a w jego miejsce pojawi się inna turecka produkcja – Promyk nadziei

Dopiero co urodziło mu się dziecko, teraz Wiśniewski przekazał kolejną radosną nowinę. Jego rodzina znowu się powiększy!

Jednak Erkan Meriç wciąż pozostanie w pamięci polskich telewidzów. Zwłaszcza jej damskiej części. Choć tureckiego aktora obserwuje na Instagramie już ponad ćwierć miliona osób (ogromna część z naszego kraju), ten rzadko dzieli się na swoim profilu zdjęciami. Nic więc dziwnego, że fanki często wstukują w wyszukiwarkę frazę: Erkan Meriç najnowsze zdjęcia 2021

Zdjęcia dostępne w sieci w większości pochodzą bowiem sprzed kilku miesięcy lub nawet lat. My zebraliśmy te najbardziej aktualne. W galerii poniżej wystarczy kliknąć „następny”, by oglądać kolejne zdjęcia. 

[ngg src=”galleries” ids=”379″ display=”basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ display_view=”default”]

"Zabiję k***ę!"! Porażające sceny pomiędzy dziewczyną Piotra Żyły, a jego byłą żoną. Interweniowały służby!

Omer z serialu Więzień miłości – Polki pokochały 34-letniego aktora

Erkan Meriç wzbudził zainteresowanie polskiej widowni już na samym początku emisji „Więźnia miłości” na antenie TVP2. W Internecie zaczęło roić się od zapytań zarówno na temat życia prywatnego Merica, jak i jego współtowarzyszki – Hazal Subasi. Nic więc dziwnego, że ich najnowsze zdjęcia stanowią łakomy kąsek dla fanów tureckiego serialu, jak i samych aktorów. Erkan Meriç ma obecnie 24 lata – urodził się 26 lipca 1986. Natomiast urodzona 2 maja 1996 Hazal Subasi – dziś ma lat 24.

Wszystko wskazuje na to, że seriale znad Bosforu będą gościć w polskiej telewizji coraz częściej. Wspomniany „Więzień”, „Elif”, wchodzący na antenę TVP „Promyk nadziei”. Miejmy nadzieję, że kolejne tytuły fanom i fankom będzie się oglądało równie przyjemnie.

Zaskakująca decyzja Paulo Sousy. Wykluczył z kadry najbardziej utalentowanego piłkarza

Zasiłek pogrzebowy 2021. Ile, jaka jest kwota i czy jest wymagane ubezpieczenie zmarłego?