Anglicy w końcu to ogłosili. Kaczyński triumfuje, w PiS strzelają szampany

Jarosław Kaczyński Uniwersytet Oksfordzki najnowsze informacje

Jarosław Kaczyński ma powody do świętowania. Właśnie opublikowano bowiem dane, które dla PiS są zbawienne. W dodatku opublikował je Uniwersytet Oksfordzki. Trudno zatem o to, by opozycja je kwestionowała.

Dopiero co urodziło mu się dziecko, teraz Wiśniewski przekazał kolejną radosną nowinę. Jego rodzina znowu się powiększy!

W ostatnich miesiącach siły opozycyjne miały mnóstwo okazji ku temu, by uderzać w rząd Zjednoczonej Prawicy. Szef Prawa i Sprawiedliwości, a zarazem lider obozu rządzącego, rozkazał jednak swoim ludziom konsekwentnie robić swoje. Teraz Jarosław Kaczyński zbiera tego plony.

Mąż zostawił Barbarę Kurdej-Szatan samą z dwójką dzieci! "Teraz jest dość trudny dla mnie czas"

Uniwersytet Oksfordzki publikuje ranking – Kaczyński i PiS mogą być dumni

Nie tylko sprawa Daniela Obajtka obciąża w ostatnim czasie rząd. Opozycja wytyka władzy również nieskuteczność w walce z pandemią. Jednakże w obliczu najnowszych danych, które opublikował Uniwersytet Oksfordzki, przeciwnikom PiS trudno będzie atakować rządzących.

"Zabiję k***ę!"! Porażające sceny pomiędzy dziewczyną Piotra Żyły, a jego byłą żoną. Interweniowały służby!

Z zestawienia „Our World in Data” wynika bowiem, że Polska jest jednym z… dwóch najskuteczniejszych pod względem szczepień krajów Unii Europejskiej. Dane przytoczyła na Twitterze znana dziennikarka – Lidia Lemaniak.

„Polska jest obecnie na 2. miejscu w Unii Europejskiej i 10. na świecie pod względem odsetka populacji, który otrzymał dwie dawki szczepionek przeciwko Covid-19 – wynika z zestawienia Uniwersytetu Oksfordzkiego „Our World in Data” – przekazała Lemaniak, za źródło podając Polską Agencję Prasową.

Nie uwierzycie, w jakich warunkach mieszka Witold Paszt. Mamy zdjęcia, bardzo skromny widok!
  1. Erkan Meriç na najnowszych zdjęciach z 2021 roku. Gratka dla fanek
  2. Zasiłek pogrzebowy 2021. Ile, jaka jest kwota i czy jest wymagane ubezpieczenie zmarłego?
  3. Mąż zostawił Barbarę Kurdej-Szatan samą z dwójką dzieci! „Teraz jest dość trudny dla mnie czas”