Nie uwierzycie, w jakich warunkach mieszka Witold Paszt. Mamy zdjęcia, bardzo skromny widok!

Witold Paszt przez lata był jedną z największych gwiazd sceny muzycznej. Niedawno mieliśmy okazję oglądać go w roli jurora „The Voice Senior”. 67-letni gwiazdor coraz częściej dzieli się z fanami zdjęciami ze swojego domu, dzięki którym możemy podejrzeć, jak mieszka.

Trudno uwierzyć, że mimo iż przez lata zarobił fortunę, to nie odbiła mu palma i żyje bardzo skromnie! Szczególną uwagę zwróciliśmy na stare podłogi i dywany, i choć jego dom wygląda na lekko zaniedbany, to trzeba przyznać, że robi dużo bardziej naturalne wrażenie niż pałace innych gwiazdorów za kilkanaście milionów złotych!

Dom Witolda Paszta – najnowsze zdjęcia

Witold Paszt nigdy nie pogodził się z nagłą i niespodziewaną śmiercią swojej ukochanej żony, z którą spędził wiele lat. Juror „The Voice Senior” mieszka w Zamościu. Jego dom z zewnątrz niczym nie wyróżnia się na tle innych budynków. Jest ładny i skromny. Gwiazdor ma całkiem spory ogródek, a nawet prywatny staw! Naciśnij pod zdjęciem poniżej „następny„, by zobaczyć kolejne fotogranie.

[ngg src=”galleries” ids=”380″ display=”basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ display_view=”default”]

Witold Paszt ma kilka wielkich pasji. Dba o swój ogród, sadzi kwiaty, drzewa owocowe i warzywa. Na jego posesji znajdziemy też wędzarnię, w której własnoręcznie przyrządza własnej roboty wyroby mięsne. Jego rodzina uwielbia przygotowane przez niego kiełbasy i szynki.

Ale kiedy wchodzi się do jego domu, widać, że przydałoby się lekkie odświeżenie. Na podłogach leżą stare panele i dywany. Witold Paszt z okazji „Dnia kota” podzielił się z fanami zdjęciem swoich pociech, które siedzą w kuchni nad czymś w rodzaju kaflowej szafki z drzwiczkami, które widocznie są obdrapane z farby. Czy to sprawa jego słodkich zwierzęcych kompanów? Zobaczcie fotki tego, jak mieszka niżej. Żeby zobaczyć następne kliknij strzałkę w prawo!