Instagram. 16-letnia Roksana Węgiel na kontrowersyjnych zdjęciach (TOP 5)

Roksana Węgiel Instagram najlepsze zdjęcia

Na Instagramie Roksana Węgiel nie jest przesadnie aktywna. W miarę regularnie udziela się jednak w ramach tego serwisu społecznościowego. 16-letnia obecnie gwiazda, im jest starsza, tym bardziej odważne zdjęcia dodaje. Zestawiliśmy TOP5 tych, które wzbudziły najwięcej emocji.

Roksana Węgiel o Polsce. Tymi słowami 16-latka zszokowała miliony rodaków

Roxie Węgiel będzie piękną kobietą. Na razie w oczach większości odbiorców uchodzi za niezwykle sympatyczną dziewczynę. W styczniu tego roku nastolatka skończyła 16 lat, choć gdy zachwycała nas swoim mocnym głosem po raz pierwszy, była zaledwie 13-latką. 

Roksana Węgiel – TOP 5 najbardziej kontrowersyjnych zdjęć z Instagrama

Na początku kariery Roxie nie prowadziła mediów społecznościowych w taki sposób, jak dziś. Nawet by nie wypadało. Obecnie jednak może już w tej materii robić właściwie co chce. I korzysta z tego prawa – głównie publikując zdjęcia z wakacji w wersji „hot”. 

Dziś już Instagram Roksany Węgiel dosłownie obfituje w tego typu fotografie. Fani artystki wciąż jednak szukają jak najnowszych zdjęć. My jednak cofamy się kilka tygodni lub miesięcy wstecz – właśnie po to, by opublikować poniższe zestawienie. 

1. Roxie „wypina” się w podartych spodniach

To była jedna z pierwszy, większych kontrowersji będących udziałem Roksany. Media dosłownie naskoczyły na nią, gdy opublikowała na Instagramie z pozoru niewinne zdjęcie w podartych dżinsach. Wielu opisujących stwierdziło jednak, że Roxie „wypina się”. W istocie, po prostu stała plecami do fotografującego. 

Roksana Węgiel Roxie Instagram

2. Zbyt duży dekolt Roksany Węgiel

Zaledwie miesiąc wcześniej Roksana Węgiel pojawiła się gościnnie w „The Voice Kids”. I niestety, znów jej się oberwało. Mająca wówczas 14 lat Roxie została przez wiele mediów plotkarskich i internautów obwiniona o przywdzianie zbyt odważnej kreacji, jak na swój wiek. Większość komentarzy dotyczyła dekoltu dziewczyny. 

3. Roksana znów eksponuje dekolt 

Poniżej jedno z najnowszych zdjęć, jakie Roksana Węgiel zamieściła na Instagramie. 16-latka znów eksponuje na nim swój dekolt. Dziś jednak tego typu publikacje nie mają już prawa wzbudzać takich kontrowersji, jak chociażby dwa lata temu. Zresztą najpewniej będziemy się musieli do nich przyzwyczaić – za niespełna dwa lata Roxie osiągnie pełnoletność. 

Roxie Węgiel Roksana Węgiel

4. Roxie na plaży

Ostatnie wakacje i kolejne zdjęcie z Instagrama, które wzbudziło spore emocje. Przebywająca wówczas na Dominikanie, 15-letnia gwiazda, zamieściła zdjęcie z plaży. Przy okazji… po raz kolejny pokazała biust. 

Roxie Roksana Węgiel na plaży

5. W dmuchanym kółku

Piąta pozycja w naszym zestawieniu to jedno z najnowszych zdjęć – gdy Roksana Węgiel buja się na wodzie w dmuchanym kółku ratunkowym-zabawce. Naszym zdaniem, było ono najmniej kontrowersyjne. Roxie prezentuje się na nim po prostu w stroju bikini. 

Roxie-Roksana-Węgiel-Viki-Gabor-Insta-Instagram

Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka będzie inny. Fani artysty są wściekli po tej decyzji