Gwiazda TVN przechodzi do TVP Info. Maciej Dolega tłumaczy swoją decyzję

Maciej Dolega TVN TVP Info

TVN traci wieloletnich dziennikarzy. Przechodzą oni do TVP Info coraz chętniej. Tak przynajmniej twierdzi szef Telewizyjnej Agencji Informacyjnej Jarosław Olechowski. Przyznał, że do telewizji publicznej wpływa wiele CV od pracowników konkurencji. Tym razem „barwy klubowe” zmienił Maciej Dolega. Wcześniej pracował on już dla Telewizji Publicznej. Ostatni okres spędził jednak przy Wiertniczej.

Najśmieszniejsza wpadka Pawła Królikowskiego na planie "Rancza". Przy tym nagraniu ludzie płaczą ze śmiechu

Maciej Dolega to kolejny dziennikarz, który przeszedł do skrajnie konkurencyjnej stacji. Dziennikarz wytłumaczył na Twitterze powody swojej decyzji. Mimo tego, spotkała go gigantyczna fala krytyki. Jego dotychczasowi sympatycy zapowiadają bojkot. Tym bardziej, że w ogóle nie oglądają publicznej telewizji.

Z TVN do TVP Info – Maciej Dolega tłumaczy powody swojej decyzji

Oczywiste było, że Maciej Dolega swoją decyzją wywoła nieposkromiony gniew przeciwników rządu i obecnej TVP. Mimo tego, zdecydował się dołączyć do zespołu TVP Info. Jak mówi, z przyjemnością wraca tam, gdzie rozpoczynał swoją dziennikarską przygodę.

Donald Tusk odpowiedział na wpis prezydenta Dudy. Piekło na Twitterze

„Drodzy, dołączam do ekipy TVP Info. Poprowadzę m.in program „Wstaje dzień”. TVP to miejsce, w którym zacząłem swoją przygodę z TV. Mam tu wielu przyjaciół i cieszę się, na nowe wyzwania” – pisze na Twitterze Dolega.

W TVN Maciej Dolega był jednym z popularniejszych prezenterów. Zaczynał w programach śniadaniowych, później pojawiał się w TVN24. Portale plotkarskie zwracają uwagę, że nienaganna prezencja Dolegi przysporzyła mu mnóstwo fanek. Niestety, po jego przejściu do TVP Info, wiele z nich zapowiada bojkot osoby dziennikarza. Są jednak również osoby, dla których ten transfer to coś pozytywnego.

Przed śmiercią Krzysztof Krawczyk wypowiedział zdanie, które zapamiętamy na zawsze