Najśmieszniejsza wpadka Pawła Królikowskiego na planie „Rancza”. Przy tym nagraniu ludzie płaczą ze śmiechu

Paweł Królikowski Artur Barciś wpadka Ranczo TVP

Jak wiadomo, wciąż trwają dywagacje na temat tego, kto będzie nowym Kusym w pełnometrażowej produkcji „Ranczo” TVP. Nie ulega jednak wątpliwości, że Paweł Królikowski, który w tę postać wcielał się przez dekadę, na zawsze zapadnie w pamięci widzów.

Już wkrótce mają ruszyć prace nad nowym, pełnometrażowym filmem na bazie serialu „Ranczo” TVP. Niestety, Paweł Królikowski nie doczekał udziału w tym projekcie. Kusy, w którego rolę się wcielał, być może zostanie zagrany przez innego aktora.

Ranczo TVP. Jest nowy Kusy? Wybór aktora zaskoczy wielu Polaków

Paweł Królikowski i najśmieszniejsza wpadka na planie serialu „Ranczo” TVP

Nie oznacza to jednak, że ta postać na pewno pojawi się w serialu. Maciej Strzembosz, producent serialu, powiedział bowiem „Super Expressowi”, że ma nieco inny pomysł. Wciąż jednak trwają na ten temat dyskusje. Na dziś pewne jest jedno: za nami 10 serii kultowego serialu „Ranczo”. Jakiś czas temu w sieci pojawiły się zakulisowe nagrania z wpadkami na planie.

Jedna z absolutnie najśmieszniejszych to ta, w której Kusy (Paweł Królikowski) wdaje się w szorstką dyskusję z Czerepachem (Artur Barciś) przed sklepem Więcławskiej. – No no, a co będzie jak żona na dobre wda się w politykę? – zagadnął złośliwie Czerepach. Barciś w tej scenie rzekomo mówił do stojącego naprzeciw Kusego. W praktyce jednak filmowcy często nagrywają takie sceny „na pusto”. To znaczy, że bohater mówił po prostu poza kadr, a aktor numer 2 był wtedy zupełnie gdzieś indziej. Sztuczka nie do wychwycenia po montażu.

Kusy i Czerepach w niezwykle śmiesznej scenie

W tej jednak sytuacji, gdy Artur Barciś mówił rzekomo do Pawła Królikowskiego, ten powtarzał scenę, w której wychodzi zza rogu sklepu i spotyka… Czerepacha właśnie. W efekcie zobaczyliśmy diabelnie śmieszną scenę, w której za plecami mówiącego do Kusego Czerepacha, pojawia się kulejący Kusy. To po prosu trzeba zobaczyć:

(Ten moment od 5:15 min.).

źródło: otopress.pl

  1. Krystyna Pawłowicz przeprasza. Posłanka Lewicy: składam zawiadomienie do prokuratury >
  2. Instagram. 16-letnia Roksana Węgiel na kontrowersyjnych zdjęciach (TOP 5) >
  3. Upiorne ujęcie z Google Street View. Na zdjęciu widać ciała dwóch mężczyzn >