Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka będzie inny. Fani artysty są wściekli po tej decyzji

Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka wstęp

Kiedy odbędzie się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka? Znamy już datę uroczystości – to 10 kwietnia 2021 r. Wiemy również, że Krzysztof Krawczyk zostanie pochowany w Grotniskach, tuż obok Łodzi. Wokół wydarzenia pojawiły się jednak kontrowersje. 

Przed śmiercią Krzysztof Krawczyk wypowiedział zdanie, które zapamiętamy na zawsze

Między innymi TVP Info informuje o szczegółach pogrzebu Krzysztofa Krawczyka. Nam udało się dotrzeć do nowych informacji. Wynika z nich, że wielu fanów artysty nie zdoła dostać się na uroczystość. Wszystko to w związku z kontrowersyjnymi zasadami, jakie wytyczono na dzień pogrzebu.

Krzysztof Krawczyk – pogrzeb. Data, miejsce, cmentarz, wstęp

Już od kilkunastu godzin znana jest data pogrzebu Krzysztofa Krawczyka. Wiemy już, że Krawczyk zostanie pochowany 10 kwietnia o godzinie 15.00 na cmentarzu w Grotnikach. To miejscowość położona niedaleko Łodzi. Msza Święta odbędzie się trzy godziny wcześniej – o godz. 12.00 w archikatedrze w Łodzi.

Ranczo TVP. Jest nowy Kusy? Wybór aktora zaskoczy wielu Polaków

Ponadto pogrzeb będzie miał charakter państwowy. Oznacza to, że wstęp na niego będą mieli tylko nieliczni. Najpewniej na uroczystości pojawi się najbliższa rodzina Krzysztofa Krawczyka oraz „zaakceptowani” przez nią znajomo artysty. Jeżeli natomiast chodzi o fanów, wstęp może okazać się niemożliwy.

Wstęp na pogrzeb będzie ograniczony

„Prawdopodobnie wstęp na nabożeństwo w łódzkiej katedrze, jak i na sam pogrzeb na grotnickiej nekropolii będzie ograniczony. Uroczystość będzie miała charakter państwowy”- zdradza Bernard Briks, proboszcz grotnickiej parafii Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny.

Nadanie takiego charakteru pochówku to oczywiście wielki honor dla zmarłego. Dla wielu jego sympatyków skandaliczny jest jednak fakt, że fani twórczości Krzysztofa Krawczyka nie będą mieli możliwości tłumnie go pożegnać.

Roksana Węgiel o Polsce. Tymi słowami 16-latka zszokowała miliony rodaków