Ranczo TVP. Jest nowy Kusy? Wybór aktora zaskoczy wielu Polaków

Nowy Kusy Ranczo TVP Ilona Ostrowska Marcin Dorociński

Miliony widzów czekają na emisję nowego epizodu „Ranczo”, które było hitem w ramówce TVP. Scenarzystom plany mocno pokrzyżowała jednak ubiegłoroczna śmierć jednego z głównych bohaterów – Pawła Królikowskiego. Serialowy Kusy przegrał walkę z długą chorobą. Czy nowy Kusy podoła zadaniu? Mamy nowe informacje na temat tego, który aktor wcieli się w tę postać.

Przed śmiercią Krzysztof Krawczyk wypowiedział zdanie, które zapamiętamy na zawsze

Nowy Kusy – fani serialu „Ranczo” będą zaskoczeni

Scenarzyści, co oczywiste, wciąż nie chcą zdradzać szczegółów produkcji. Zresztą według oficjalnych informacji aktorzy nie weszli jeszcze na plan. Wszystko wskazuje jednak na to, że władze Telewizji Publicznej ugną się pod błagalną presją widzów i zezwolą na przystąpienie do prac nad filmem „Ranczo – zemsta wiedźm”.

Natomiast z oczywistych względów na planie nie będzie mógł pojawić się Paweł Królikowski – serialowy Kusy. Z naszych najnowszych informacji wynika, że niekoniecznie zastąpi go Robert Gonera, o którym plotkowano wcześniej.

Najśmieszniejsza wpadka Pawła Królikowskiego na planie "Rancza". Przy tym nagraniu ludzie płaczą ze śmiechu
Roksana Węgiel o Polsce. Tymi słowami 16-latka zszokowała miliony rodaków

Pawła Królikowskiego może zastąpić inny aktor, mianowicie Marcin Dorociński. To artysta, który w ostatnich latach angażuje się raczej w role filmowe. Kilka osób pracujących nad serialem „Ranczo” ma jednak pomysł, jak ucharakteryzować Dorocińskiego na Kusego w taki sposób, by przypominał go do złudzenia:

Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka będzie inny. Fani artysty są wściekli po tej decyzji

Paweł Królikowski Kusy Ranczo Marcin Dorociński

Marcin Dorociński jako nowy Kusy w „Ranczu”? TVP jeszcze nie wyszło z inicjatywą

Choć pomysł z Dorocińskim wydaje się sensowny, to aktor wciąż nie otrzymał oferty zagrania w „Ranczu”. Czy zgodziłby się, gdyby takowa się pojawiła? Trudno stwierdzić. Jest przecież kojarzony z o wiele „poważniejszymi” rolami. M.in. w hitowej, serialowej wersji „Pitbulla”.

Obecna sytuacja sprawia jednak, że wielu aktorów odstawia na bok twarde zasady, którymi kierowali się przez lata. Postępują za to rozsądnie i przyjmują ewentualne atrakcyjne finansowo propozycje, które się pojawiają. Marcin Dorociński nie jest aktorem, który swoim zachowaniem przypominałby Kusego. Lecz przy dobrym wczuciu się w rolę i odpowiedniej charakteryzacji… kto wie.

A Waszym zdaniem, Dorociński mógłby z powodzeniem zastąpić Pawła Królikowskiego?

Instagram. 16-letnia Roksana Węgiel na kontrowersyjnych zdjęciach (TOP 5)