Roksana Węgiel o Polsce. Tymi słowami 16-latka zszokowała miliony rodaków

Roksana Węgiel o Polsce 2021

Kiedyś gwiazda „The Voice Kids”, dziś programu „Dance Dance Dance” i ogółem – polskiej muzyki pop. Roksana Węgiel zrobiła ogromną karierę, ale o objawach sodówki trudno w jej przypadku mówić. Co 16-letnia gwiazda sądzi o Polsce? Czy chciałaby robić karierę poza granicami swojej ojczyzny? Na te pytania odpowiedziała rozbrajająco szczerze.

Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka będzie inny. Fani artysty są wściekli po tej decyzji

Roxie już od kilku lat nie znika z pierwszych stron gazet i czołówek serwisów rozrywkowych. To nie może dziwić, gdyż nastolatka zasługuje na miano tytana pracy. Jeśli nie nagrywa nowych, hitowych singli, pojawia się na planach wielu innych przedsięwzięć. Telewizje coraz chętniej angażują 16-latkę, a bogaci reklamodawcy rozchwytują do współprac. 

Roksana Węgiel o Polsce – wypowiedź, która zaskoczy wielu rodaków

I tak od kilku tygodni Roksana Węgiel występuje w programie „Dance Dance Dance”. Tam jej taniec ocenia m.in. Agustin Egurrola. Nawet na jego krytyczne słowa Roxie zareagowała z opanowaniem i odpowiedziała z dużą dozą klasy. Natomiast w jednym z wcześniejszych wywiadów – udzielanych dla Radia Eska – Roksana Węgiel została zapytana, gdzie chciałaby mieszkać w przyszłości. 

Instagram. 16-letnia Roksana Węgiel na kontrowersyjnych zdjęciach (TOP 5)

I choć już dziś wiadomo, że przed Roksaną wielka kariera – być może międzynarodowa – to ona sama nie ma wątpliwości, z jakim krajem chce wiązać swoją przyszłość. Na wyżej przytoczone pytanie odpowiedziała bez szczególnego namysłu: „W Polsce!”. 

Roxie – gwiazda bez „sodówki”

Dla wielu rodaków taka odpowiedź młodej gwiazdy mogła być mocno zaskakująca. Miliony z nas emigrują przecież na Zachód za lepszym życiem. Rzadziej celebryci, którzy mają w Polsce wygodne życie. Ale również i w ich środowisku nie brakuje osób (zwłaszcza młodych), które marzą niemal tylko o sprzedawaniu swojej twórczości w USA czy chociażby Wielkiej Brytanii. Roxie natomiast – jak widać – docenia to, co ma i nie kręci nosem w związku z faktem, że urodziła się w Polsce. 

16-latka ma wszystko, by mogła dopaść ją „sodówka”. Mimo tego, nie dzieje się to. Wiele wskazuje na to, że młodziutka Roksana Węgiel była precyzyjnie przygotowywana przez swoje otoczenie do udzielania publicznych wypowiedzi. Rzadko bowiem zdarza jej się palnąć coś niestosownego. A może nastolatka posiada naturalne predyspozycje do bycia lubianą? 

Przed śmiercią Krzysztof Krawczyk wypowiedział zdanie, które zapamiętamy na zawsze