Donald Tusk odpowiedział na wpis prezydenta Dudy. Piekło na Twitterze

Andrzej Duda Donald Tusk Marek Belka Twitter

Twitter zawrzał po tym, jak przed momentem Donald Tusk odpowiedział na wpis, który zamieścił prezydent Andrzej Duda. Błyskawiczne reakcje zarówno głowy państwa, jak i przewodniczącego Europejskiej Partii Ludowej, zaogniły dyskusje.

Andrzej Duda w ostatnich tygodniach nie stroni od wpadek. Na przykład kilka dni temu złożył dość niezręczne kondolencje w związku ze śmiercią Krzysztofa Krawczyka. Dziś natomiast sieć obiegło zdjęcie, na którym prezydent miał… rozmawiać przez odłączony od sieci telefon stacjonarny.

Krystyna Pawłowicz straci miejsce w TK? Naraziła na niebezpieczeństwo dziecko

Donald Tusk skontrował Andrzeja Dudę. Całość rozpoczął Marek Belka

Marek Belka zaatakował dziś na Twitterze prezydenta Dudę. Ten nie omieszkał odpowiedzieć byłemu premierowi i ministrowi finansów równie uszczypliwie. Gdy wydawało się, że Andrzej Duda „wygrał” dyskusję, pojawił się Donald Tusk.

Jeden z założycieli PO, były przewodniczący RE, obecnie szef EPL, znów podbił serca tysięcy użytkowników Twittera. Jego odpowiedź na wpis prezydenta Andrzeja Dudy sprzed blisko godziny, zamieszczona niespełna pół godziny temu, uzbierała już niemal drugie tyle „serduszek”, co riposta głowy państwa.

Przed śmiercią Krzysztof Krawczyk wypowiedział zdanie, które zapamiętamy na zawsze

„Znów wszyscy się czepiają Andrzeja Dudy. Tym razem w związku z wykorzystaniem telefonu bezprzewodowego. Biorąc pod uwagę poziom tej prezydentury, może i lepiej, że nie jest podłączony do sieci. Jeszcze by się prezydent Biden dodzwonił i byłby klops” – napisał Marek Belka. Andrzej Duda odpowiedział zwięźle:

„Dramatycznie nisko Pan lata, Panie Prezesie. Nie wstyd Panu?”.

Na to zareagował niezawodny – w oczach polskiej opozycji – Donald Tusk. „Wszyscy się wstydzimy, Panie Prezydencie” – napisał były premier rządu PO i PSL-u.

Belka Duda Tusk Nowacka

Najśmieszniejsza wpadka Pawła Królikowskiego na planie "Rancza". Przy tym nagraniu ludzie płaczą ze śmiechu